Цитата

Цените людей, которые дают вам право выбора,

а не заставляют делать так, как им надо!

Вы находитесь здесь:Блог Александра Шкудуна»Это интересно»З днем незалежності, Україно!

 

Опросы

Что вы делаете чаще: читаете текстовые блоги или смотрите видеоблоги?

Чаще читаю текстовые сайты и блоги - 41.1%
Чаще смотрю видеоблоги на YouTube - 14.7%
Сложно сказать. Люблю и то и то. - 12.6%
Полезную информацию ищу в тексте, а развлекательную на YouTube - 16.8%
Я просто хочу посмотреть результаты опроса - 14.7%

Всего голосов:: 95
Голосование по этому опросу закончилось в: 05 Авг 2018 - 13:56
Все опросы...

Счетчики

Flag Counter
Понедельник, 24 Август 2015 18:39

З днем незалежності, Україно!

Дорогі друзі!

Я вітаю всіх з цим прекрасним і світлим Днем! Днем нарождення дійсно вільної України. Адже, як показала практика, всі минулі роки до Революції Гідності, наша країна все ж була залежною державою. Нехай не повністю. Частково. В ключоввих питаннях політики та економіки. Але, нажаль, це було так.

Країна-сусід диктувала нам свої умови, даючи кредити. Вона створювала власні монополії на ринку України (металургія, вугілля, ядерне паливо, електроенергетика, машинобудування) і, тим самим, збагачувалась на нашій рідній землі. Що говорити, якщо практично 60-70 % експортного потенціалу України було підконтрольним Росії. 

І країна-сусід (верніше деякі її управлінці) ще намагається нас контролювати. Агресивними військовими діями, які забираюсь в наших хлопців життя. Вони не хочуть бачити нас вільною країною і будуть й надалі робити все можливе й неможливе, аби нас спинити, роз'єднати і скривдити. 

Але з кожним днем, наша залежність від Росії стає все меньшою. Завдяки українській армії, завдяки українському народові, а також підтримці всього світу, який побачив в Україні дійсно могутню, самостійну і незалежну країну! 

І я хочу в цей день сказати велике Дякую всім тим, хто зараз боронить наші кордони від ворога, хто дійно фанатично і віддано робить свою справу в політиці, приймаючи вкрай важливі державні рішення. Всім небайдужим, а також тим, хто загинув на полі бою, відстоюючи нашу незалежність. 

Я вірю, що смерті хлопців не були марними! Я вірю, що Україна, немов Фенікс, відродиться знову. І саме цей день - 24 серпня 2015 року стане початком її нового народження!

Слава Україні!

Прочитано 2736 раз

Поделиться:

Комментарии

На сайтеЗащитный код Обновить

В социальных сетях